B&B/guesthouse – restaurant
Aan een van de hoofdroutes Noord-Zuid gelegen, goedlopend B&B/guesthouse – restaurant met vele mogelijkheden.
Het complex is goed onderhouden en in de afgelopen jaren systematisch verbeterd op het gebied van uiterlijk en comfort. Reden van verkoop is dat de huidige eigenaren zich graag willen gaan richten op andere werkzaamheden binnen de toeristen branche en de combinatie met het exploiteren van het B&B/guesthouse – restaurant in haar huidige vorm, zonder concessies te doen aan kwaliteit, daarmee niet te combineren valt. Zij blijven woonachtig in dezelfde omgeving en zijn op zoek naar opvolgers die willen samenwerken.
Het complex wordt aangeboden met in totaal zo’n 30- a 40.000 euro (igv optie 2) gegarandeerde omzet in de komende 3 jaar plus een optie voor het uitvoeren van de laatste grote onderhoudsklussen.
Criteria voor het succesvol overnemen van het complex zijn:
Ondernemersgeest; interesse in restaurantwerkzaamheden (ivm grote uitbreidingsmogelijkheden op dat gebied), voldoende startkapitaal.
Huidige eigenaren bieden eea in z’n geheel of gedeeltelijk te koop aan:
Optie 1: hoofdgebouw incl. ruime eigenaars woning met 4 slaapkamers
4 bijgebouwen met daarin 4 appartementen en 9 dubbelkamers
Diverse schuren/stallen/aardkelders
Houtgestookte sauna
Totaal op zo’n 9 ha eigen grond
Vraagprijs onroerendgoed volgens optie 1: 349.000 euro
Optie 2: idem, echter exclusief
2 gebouwen met daarin 2 appartementen en 5 dubbelkamers , welke in deze optie in het bezit blijven van huidige eigenaren en gebruikt zullen worden als woonverblijf (zowel kadastraal als qua gebruik optimaal te scheiden grondstukken)
Totaal op ca 3/4 ha grond
Vraagprijs onroerendgoed volgens optie 2: 298.000 euro |